Suchomel PLASTY            Plasty    |    Formy    |    CNC    |    CAD    |    Suchomel YACHTING     
Logo © Suchomel
PLASTY
E-mail E-mail

My Skype status


-
ENDEES  
OSTATNÍ
-
O
Kontakt
-
O
Novinky
-
O
Design
-
O

KONTAKT

-  
Skype, nové komunikační médium
novinka
17.4.2006, 08:00:00

Od nynějšká je možno komunikovat s firmou Suchomel PLASTY bezplatně i telefonicky. Díky internetové IP telefonii s programem Skype (čteno skajp).

IP telefonie

IP telefonie je novodobý způsob hlasové komunikace. K realizaci je nutný počítač s mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Telefonování přes Skype je zadarmo a tak to i zůstane(zdroj www.skype.com)

Pozn. IP telefonie přes Skype je možná i přes moderní mobilní telefot. Takový, který mám operační systém s napojením k internetu. Pak uživatel Skypeu neplatí provolané minuty, ale hradí pouze náklady na připojení internetu.

Návod

Pokud nemáte Skype nainstalovaný a máte zájem ho odzkoušet, následující odstavec stručně popisuje postup od instalace mikrofonu po první volání.

  1. Pro telefonování přes Skype potřebujete mikrofon.Pokud počítač(notebook) nemá mikrofon integrován, dá se koupit v každé počítačové prodejně. Mikrofon je nutno připojit a odzkoušet, zda ho operační systém považuje za základní hlasový vstup do počítače.

  2. Z www.skype.com stáhnout program Skype a nainstalovat.

  3. Zaregistrovat si svůj účet. Tuto funkci Skype sám nabídne po instalaci programu.

  4. Pro volání konkrétnímu uživateli je nutno znát jeho Skype jméno. Pokud toto neznám, mohu se uživatele pokusit vyhledat dle informací, které o něm vím. Formulář pro vyhledávání se skývá v levé sekci okna programu pod ikonou Přidat kontakt.

  5. Pokud si chcete firmu Suchomel PLASTY přidat jako konktakt do Skype, zadejte ve vyhledávacím formuláři Skype jméno j.suchomel ( ing. Jiří Suchomel) a přidejte mezi své kontakty.

  6. Zahájit hovor můžete dvěma způsoby. I) V samotném Skypeu po kliknutí na kontakt, který je online. II) Na stránkách www.suchomelplasty.cz je umístěna ikona, která ukazuje online status uživatale j.suchomel. Pokud obrázek vypadá přesně takto:

    My status

    je uživatel j.suchomel online a měl by přijmout Váš hovor.
Telefonní hovory přes Skype stavíme na stejnou úroveň jako klasické telefonní hovory. Skype upřednostňujeme i před ICQ (ICQ číslo nově přidáno na stránky také). Pro oficiální písemnou komunikaci dáváme přednost e-mailu.

Je jen na Vás, zda přispějete na důchod bohatému mobilnímu operátorovi nebo využijete moderní formu komunikace.

Odkazy

www.skype.com ... domovská stránka Skype
www.skype.com/intl/cs ... oficiální stránky Skypeu v češtině
www.stahuj.cz/komunikace/telefonie/skype/ ... český mirror pro stažení Skypeu

Suchomel PLASTY

Ostatní-
E-mailE-mail
Designed by www.suchomelplasty.cz
www.SuchomelPLASTY.cz © 2012
-
home